Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

У Севастополі «Батьківщині» заборонили провести урочистий мітинг в день Незалежності України і покласти квіти до пам’ятника Т. Шевченку

Окружний адміністративний суд міста Севастополя, розглянувши позов Гагарінськой районної адміністрації, заборонив місцевій партійній організації «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» провести урочистий мітинг присвячений двадцятій річниці Незалежності України і покласти квіти до пам’ятника Т. Шевченку.

«Рішення влади про заборону проведення мітингу, приуроченого до двадцятої річниці з дня проголошення Незалежності України, викликає здивування і обурення. У Севастополі подібне відбувається вперше за всі роки незалежності. Невже Партія Регіонів настільки боїться власного народу, що навіть в такий знаменний день, «закривається» судовими рішеннями і забороняє людям проводити урочисті заходи, порушуючи їх конституційні права? – сказав перший заступник Севастопольської міської організації партії «Батьківщина» Микола Іванюк. — З такою політикою нинішньої влади наша держава все далі і далі відходить від демократичних цінностей і ставить під сумнів інтеграцію України в європейське співтовариство. Подібну політику засуджують державні лідери і громадськість від Москви до Вашингтона. Але Україна — це наша країна і ми боротимемося за її демократичний шлях розвитку».

Проте, в «Батьківщині» сподіваються побачити, як севастопольські «регіонали» протягом тривалого часу святкуватимуть День Незалежності України біля пам’ятника Тарасу Шевченку і звеличуватимуть великого борця за українську державність.

Нагадуємо, що тижнем раніше, севастопольській «Батьківщині» вже намагалися заборонити встановлювати намети і роздавати партійну газету «Севастопольський бриз» в центрі міста — на площах Нахимова і Лазарева, а також проводити акції протесту проти політичних репресій — на підтримку лідера опозиції экс-премьера Юлії Тимошенко.

Прес-служба
Севастопольської міської організації
«Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ