Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

КРАЩОЮ НАТАЛКОЮ МОЖЕ СТАТИ І ІРИНА, І МАРИНА...

Управління освіти і науки Севастопольської міської державної адміністрації та кабінет української мови й літератури інституту післядипломної освіти Севастопольського міського гуманітарного університету з метою популяризації творчості Івана Котляревського, збереження і розвитку інтелектуального творчого потенціалу учнівської молоді проводить міський конкурс Наталок, присвячений 240-річчю від дня народження письменника. Серед юнок він викликав жвавий відгук. За результатами перегляду 37 презентацій журі вже визначило 10 фіналісток, які змагатимуться у номінаціях: «Кращий знавець українських прислів’їв і приказок», «Кращий виконавець монологу Наталки Полтавки», «Кращий виконавець української народної пісні», "Кращий автор презентації".
Як повідомила методист з української мови й літератури Валентина Лопатюк, фінал конкурсу відбудеться 6 листопада 2009 року в Українському культурно-інформаційному центрі. До формування призового фонду запрошуються меценати, яким не байдуже майбутнє України.
Кращі презентації будуть розміщені в Інтернеті на порталі «Українське життя в Севастополі» (http://ukrlife.org), а на сторінках газети «Кримська світлиця» повідомимо про перебіг фіналу конкурсу.

Mикола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ

На фото: одна із фіналісток конкурсу Наталок Ірина Зайкова.

 

 

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ