Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

КАЗАВ ПАН: "КОЖУХ ДАМ!"

"Ганьба державній адміністрації!", "Вимагаємо приміщення для "Просвіти"!",  "Севастополь - розплідник яничарів" - цими та іншими плакатами зустріли  севастопольських чиновників члени Севастопольського товариства "Просвіта" ім. Т. Шевченка 3 березня. 

Приводом для пікету послужило фактична зневага до потреб культурно-національного і науково-просвітницького товариства з боку начальника управління майном міста п. Фроловим С. А., який пообіцяв письмово в липні 2002 р. згідно Указу Президента України № 316 від 16 травня 2001 р. про необхідність забезпечення громадських організацій, які здійснюють науково-просвітницьку діяльність відповідними приміщеннями, телефонним зв'язком та майном, необхідним для їх діяльності та розпорядження голови Севастопольської міської державної адміністрації  Леоніда Жунька надати повноцінне приміщення на початку 2003 року, яке відповідало б потребам у розміщені української бібліотеки, просвітянського видавництва та редакції газети "Дзвін Севастополя" за адресою вул. Гоголя, 59. Та це приміщення було передане іншій структурі  і в лютому 2003просвітянам було запропоноване приміщення аж у 20 кв.м  у вкрай жахливому стані, що нагадало стан об'єктів, які передавались Україні під часу т.зв. "розподілу" Чорноморського флоту. 
 
Потреби Севастопольської "Просвіти", яка діє в правовому полі України, були передані представникам адміністрації. До необхідності у власному приміщенні були додані вимоги до адміністрації відповідно до Конституції України і чинного законодавства домогтися виконання усіх вивісок назв вулиць, майданів та установ міста державною мовою, провести переатестацію держслужбовців на предмет володіння ними державною мовою, повернути школам № 8 і № 53 статус українських шкіл і провести належну роботу, щодо їх заповнення школярами та інші. 

Голова товариства Микола Гук повідомив про те, що це є попереджувальний пікет і в разі  невиконання вимог акція може перерости у безстрокову. 

На час закінчення годинної акції, у якій брали участь більше 20 пікетчиків, до просвітян підійшов начальник управління внутрішньої політики СМДА Сергій Кулик і повідомив, що голова держадміністрації на нараді дав доручення йому і начальнику управління майном міста п. Фролову терміново вирішити це питання. 

Почекаємо? 

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ

 

 

 

 

 

 

 

  <

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До розділу "Вільна Трибуна"

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ