Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Севастопольське товариство філателістів

6 вересня відбулась звітно-виборча конференція Севастопольского міського товариства Асоціації філателістів України(СМТ АсФУ).Головою правління на наступні два роки обрано філателіста Сергія КОЗУБА

СМТ АсФУ складовими філателії проводить роботу по освітленню великих здобутків українського народу. Товариство за допомогою поштових марок,художніх штемпелів до ювелейних дат, інших друкарських виробів української пошти розкриває героїчні сторінки України, Київської Руси, Українського Козацтва,нашого міста. За часи царської Росії та Радянського Союзу досягнення українських вчених,  лікарів, військовиків та інших замовчувались, або видавались за російські. Це дуже добре видно на прикладі нашого міста в історії якого багато білих плям, хоча всім відомий вирішальний внесок українського народу у розбудову міста та його становлення, а от більшість пам'ятників - росіянам.

Однією з активних форм такої роботи є організація філателістичних виставок різних рангів. П'ята Національна філателістична виставка "Укрфілексп-98", яка відбулася в Севастополі напередодні визначної події в житті української пошти і філателії - 80-річчя випуску перших поштових марок нашої держави, що надішли в обіг у липні 1918р. і присвячена 80-річчю від дня підняття українських прапорів на кораблях Чорноморського флоту. З нагоди роботи цієї виставки були підготовлені спеціальні поштові: марку, конверти та художні штемпелі.

На філателістичній виставці були показані 46(сорок шість) експонатів як з України так і з закордону і згідно з Регламентом виставки всі написи при оформленні виставочних аркушів були виконані державною мовою.

СМТ АсФУ твердо стоїть на позиції  правдивого висвітлення історичних подій та  захисту суверенної  і незалежної, демократичної, соціальної, правової України так, наприклад, як це робить громадська організація "Просвіта".

Члени СМТ АсФУ збираються щосуботи в приміщенні вокзалу Морського торговельного порту. Для бажаючих отримати новинки філателії в приміщенні головного поштамту міста працює поштовий кіоск. Тож запрошуємо усіх , хто бажає мати колекцію поштових марок України та інших країн до Севастопольського міського товариства АсФУ.

Микола КИЯЩЕНКО,
відповідальний секретар Севастопольського міського товариства філателістів Асоціації філателістів України.
 

 
Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ