Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

СІМ СТЕЖОК СКОВОРОДИ

Так називалась літературно-музична композиція, яка була показана 14 грудня 2007р. в Севастопольському міському гуманітарному університеті (СМГУ) в рамках державної програми «Обдарована дитина» і була присвячена 285-й річниці з дня народження Григорія Сковороди. Створили образ великого українця-філософа, педагога, поета, релігійного та громадського діяча студенти філологічного факультету СМГУ – майбутні учителі української мови і літератури – під керівництвом старшого викладача Олени Анатоліївни Попової.
Після цього духовну велич і філософську глибину Григорія Сковороди як поета розкривали учасники міського конкурсу декламаторів. Переможцями стали учениця школи №26 Поліна Боровська, друге місце посіли Дмитро Зав’ялов (шк. №45) та Михайло Щербаков (шк. №49).
Організатори заходу – кафедра української філології СМГУ та кабінет української мови інституту післядипломної освіти – у своїй діяльності ставлять за мету популяризацію української культури, піднесення престижу української мови серед учнів севастопольських шкіл та студентів.
Вони ж і надали матеріали до вивчення життя та творчості Григорія Сковороди – таблиці, схеми, опорні конспекти та статті про його творчість в електронному вигляді для розміщення їх на сайті «Українське життя в Севастополі». Ознайомитись із ними можна тут і тут.

На фото: під час заходу по вшануванню пам’яті Григорія Сковороди.

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ