Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРЦ Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

Міністру культури і туризму України
Кулиняку М.А.

Відкритий лист

Ми, представники українських громадських організацій міста Севастополя, звертаємось до Вас, шановний Михайло Андрійовичу, з проханням продовжити контракт з директором Українського культурно-інформаційного центру (УКІЦ) Олександром Артемовичем Коротуном. Саме він став ініціатором створення у 1996 році УКІЦ на базі Будинку культури рибалок, тим самим врятувавши заклад культури від перепрофілювання його в комерційну структуру.

За 15 років існування УКІЦ О.А. Коротун показав себе досвідченим керівником і господарником, справжнім лідером, зібравши колектив однодумців, які виконують своє важливе завдання по збереженню культури різних національностей в Севастополі – у Центрі традиційно проводяться заходи до міжнародного дня рідної мови, на яких можна почути мови народів, що населяють Крим. Щороку тут збирає друзів кримськотатарський «Наврез-Байрам», молдавський «Мерцишор» та єврейський «Рош-Гашана».

УКІЦ підтримує тісні зв’язки з Асоціацією національно-культурних товариств Севастополя, з Кримським республіканським центром народної творчості, Спілкою композиторів Криму, управлінням освіти та науки, з Військово-Морськими Силами України, з українськими громадськими організаціями.

В Центрі під керівництвом О.А. Коротуна створено українську бібліотеку, яка нараховує сьогодні більше 10 000 примірників. За 15 років проведено понад 120 конкурсів читців творів українських класиків та літературно-музичних світлиць для студентів та школярів.

Діяльність заслуженого працівника культури України О. А. Коротуна була гідно відзначена нагородами держави, міста: Подякою Президента України, Почесними Грамотами Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Міністерства культури і мистецтв України, Почесною Грамотою і Знаком СМДА «За заслуги перед містом-героєм Севастополем» та ін.

Просимо Вас, Михайло Андрійовичу, врахувати думку громадськості міста і продовжити контракт на керівництво УКІЦ з О. А. Коротуном.

Севастопольське товариство "Просвіта"
ім. Тараса Шевченка

Конгрес українців Севастополя

Українська громада Севастополя

Громадський комітет «Український Севастополь»

Севастопольська організація Союзу Українок
17 жовтня 2011 року.

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ