Просвіта Дзвін Севастополя Союз українок ТРK Бриз
На першу Галерея Вільна трибуна УКІЦ УГКЦ
Відгуки Бібліотека Пласт Смішного! Лінки

ТІ Ж ОБЛИЧЧЯ, ТА Ж РОБОТА…

В Севастополі сьогодні було +11. На думку фахівців, саме різкий перепад температури і сприяв виявленню учасниками пікету біля вхідних воріт ТРК «Бриз» ВМС ЗС України на Історичному бульварі найекзальтованіших почуттів і дикунських закликів.

Крім активістів заявлених антидержавних і антиукраїнських організацій – партії "Русскій блок" і громадської організації "За єдіную Русь" були присутні їх сателіти – представники "Антинатовського фронту Севастополя", "Фронт Севастополь-Крим-Росія", КПУ, РДК, та їх представники з Євпаторії і Сімферополя – всього 58 пікетувальників..

Професіонали-пікетувальники тримали гасла: "Бриз – позор города", "Не сдадім НАТО город-герой", "Мамчак – падлюка і клятвопреступнік", "Вон во Львов с города-героя", "Бандеровскій украінофашізм нє пройдьот", "Нє дадім іскажать нашу історію", "Бріз – прєкратітє НАТОвскую пропаганду" та інші подібного роду. Керували зібранням людей переважно похилого віку депутат райради Тюнін В.Л. та член бюро міському КПУ кап.1 рангу ЧФ у відставці Марат Туткевич.

Строкатість складу публіки призвела до того, що пікетувальники виявилися не одностайними, представник з Євпаторії назвав їх зрадниками Росії і закликав приєднатися до неї. Суперечки в лавах протестантів призвели до того, що пікет 30 хвилин проходив як політінформація для них самих. Власне, вони самі собі і є цікавими. Хіба що ще представляють інтерес для фахівців.

На вимоги керівників пікету до них вийшов головний редактор М. Мамчак і знаходився там до його завершення. Спілкувався з пікетувальниками українською мовою, що у частини пікетників викликало бажання виселити його з "Бризом" до Львова "на бандерівщину". Cпочатку пікет йшов мирно і толерантно, якщо можна назвати толерантними безглузді і безпідставні звинувачення. Але потім особливо агресивні особи почали проклинати владу України, закликали до розправ та суду над Ющенком, Тимошенко і Яценюком як головними зрадниками Росії. Люди поважного віку, але не поважного розуму, називали військовослужбовців ВМС клятвоприступниками, зрадниками Росії, пропонували виселити всіх їх з Севастополя і підірвати "Бриз" як телерадіокомпанію, що продалася бандерівцям і НАТО. Пролунало нове, безсоромно змавповане, гасло: "Нас багато, НАТО нас не подолати!".

Під кінець пікету прозвучали заклики і пропозиції за пропаганду НАТО розстріляти ведучу телепрограм та головного редактора.

Депутат райради Тюнін виніс на обговорення питання, щодо вивішення для огляду у місті фотографій журналістів ТРК "Бриз" і «натравлення» на них севастопольців. Всі 58 учасників проголосували «за».

Головний редактор Мирослав Мамчак ТРК "Бриз" у присутності пікету попередив його організаторів Тюніна і Туткевича про їх особисту відповідальність за такі пропозиції, дії і їх наслідки. За пікетом спостерігали представники Військової служби правопорядку, МВС, СБУ. Силові структури якихось заходів до учасників пікету не приймали.

Пікет тривав з 10 до 11 години, але тим, кому не вистачило андреналіна – кільком жінкам похилого віку ще захотілось – протягом 30 хвилин десяток бабусь ганьбили "Бриз" і зазивали всіх до Радянського Союзу.

Наш кор.

Прапороносці - переселенці з іншої країни. Пенсії їм виплачує Україна.

Духовність та культура аж пруть.

Сталін перевертається в труні, коли йому доносять в "молитвах" про існування "Бризу".

Попрощалась по-російськи...

Ідея та наповнення - Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ